Otwarcie nowego połączenia czarterowego z Bydgoszczy do Antalyi przez turecką linię Corendon Airlines

Lotnisko w Bydgoszczy ogłosiło, że sieć transportowa portu została rozszerzona o dodatkową turecką linię lotniczą, która oferuje rejsy do Antalyi. Pierwszy lot na tym trasie zaplanowano na sobotę.

Dzięki współpracy Portu Lotniczego Bydgoszcz z turecką linią Corendon Airlines, tegoroczne wakacje mogą rozpocząć się już teraz. Co roku oferta staje się coraz bardziej atrakcyjna, a od dzisiaj turecka linia lotnicza Corendon Airlines jest kolejnym przewoźnikiem, który oferuje czarterowe połączenia do słonecznej Antalyi. Jest to doskonała możliwość, aby wcześniej zacząć lato i skorzystać z uroków wybrzeża Turcji!

Turcja jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc na wakacje, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Antalya to miejsce, które oferuje wszystko, czego można sobie życzyć – od pięknych piaszczystych plaż, po fascynujące zabytki historyczne i atrakcje dla całej rodziny. Jest to kierunek dobrze znany i ceniony przez Polaków, który na pewno zapewni niezapomniane wakacje!

W sobotę, krótko po godzinie dziewiątej, na płycie lotniska w Bydgoszczy przyświadczył biały Boeing 737-800 o charakterystycznym, czerwonym malowaniu. Pierwszy rejs na tym trasie został powitany tradycyjnym salutem wodnym. Pasażerowie, którzy wchodzili na pokład pierwszego lotu, zostali powitani przez linię lotniczą tradycyjnymi tureckimi słodyczami.

– Bardzo się cieszymy, że możemy rozszerzyć naszą działalność na Bydgoszcz – komentuje Mine Aslan, CCO linii lotniczej Corendon Airlines. – Mamy nadzieję, że osoby podróżujące z nami do Antalyi skorzystają z usług najwyższej jakości i będą często wracać na pokład naszych samolotów. Liczymy na to, że nasze połączenia czarterowe będą dalej się rozwijać.