Trwa zbiórka na leczenie małego Mikołaja z Bydgoszczy

W naszym mieście mieszka mały chłopiec, który potrzebuje dużej kwoty pieniędzy na leczenie. Chodzi o Mikołaja Stańko, który ma zaledwie dwa latka. Chłopczyk ma zdeformowaną jedną nóżkę. Noga jest krótsza w porównaniu do drugiej o około 6 centymetrów. Aktualnie trwa zbiórka na jego leczenie. Zbiórka organizowana jest przez Fundację Siepomaga. Dokładna diagnoza to hemimelia strzałkowa nogi lewej. Operacja jest konieczna, aby malec mógł samodzielnie i normalnie funkcjonować.

Na ten moment brakuje jeszcze 178 000 złotych. Zbiórka na chłopca ma potrwa do 28 marca 2023 roku. Do tej pory rodzice już zebrali około 170 000 złotych. Kwota zdecydowanie przewyższa możliwości finansowe rodziców i proszą wszystkich o pomoc w wsparciu ich syna. Bez operacji chłopiec będzie skazany na wózek inwalidzki. Operacja podudzia, lewej stopy oraz wydłużenie lewej nogi są szansą na normalne życie dla chłopca.

Wciąż jest szansa na to, że chłopiec przejdzie operację i będzie mógł cieszyć się zdrowiem. Osoby chcące wesprzeć chłopczyka mogą wyszukać jego konto na stronie internetowej Fundacji Siepomaga i przekazać pieniądze na wskazane konto.