Zespół Ogień z wizytą w Radio Poznań

Bydgoszczanin robi karierę muzyczną. Poznaj twórczość zespołu Ogień!

Bydgoszcz to prawdziwa kopalnia talentów! O naszych mieszkańcach słychać w całej Polsce. Jedną z takich osobowości jest zdecydowanie pochodzący z naszego miasta Filip Popów. To wokalista i autor tekstów piosenek w zespole „Ogień”. Grupa muzyczna ma już na swoim koncie wiele sukcesów, w tym chociażby trzykrotną nagrodę na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

W zeszłym roku zespół wydał debiutancką płytę pt. „Uwierz w to”. Płytę promowały single „Diabelski Młyn” oraz „Uwierz w to”. Za muzykę odpowiedzialni są lider grupy Przemysław Zakrzewski oraz producent muzyczny Hubert Urbaniak. Piosenki można było usłyszeć w wielu stacjach radiowych jak np. Jedynka Polskie Radio, a przede wszystkim w Radio Poznań. Warto podkreślić, że to właśnie Radio Poznań jest wydawcą materiału.

Osoby zainteresowane twórczością muzyków mogą odnaleźć wszelkie informacje na temat tej grupy na kanałach social media i YouTube. Dobrą okazją będzie również retransmisja koncertu promującego płytę „Uwierz w to” w Radio Poznań już w najbliższą sobotę dnia 21 stycznia 2023 roku, o godzinie 23:05.