Zaplanuj majówkę!

Majówka już za dwa tygodnie! To wyjątkowy czas, na który czekają mieszkańcy Bydgoszczy. Dziś przedstawiamy kilka pomysłów na to jak spędzić wolny czas.

 

Jeśli planujesz zostać w domu na czas długiego weekendu to zdecydowanie polecamy poświęcenie uwagi sobie! To świetny moment, aby zacząć malować, pisać wiersze, śpiewać lub grać na gitarze. Warto zajrzeć do biblioteczki i przeczytać zaległe książki. Z pewnością przyjemność sprawi również dobry film.

Majówka to czas intensywnej wiosny. Po długim zimowym okresie zdecydowanie warto wybrać się do swojego ogrodu na wiosenne porządki, przygotować grilla i biesiadować w gronie przyjaciół. Nie ma nic przyjemniejszego niż plotki i żarty w gronie najbliższych wraz z pysznym jedzeniem.

Kilka dni wolnego to również czas, kiedy można skupić się na domowych porządkach. To zdecydowanie propozycja dla osób, które nie lubią spędzać wolnego czasu biernie. Warto zajrzeć do szaf, na strych lub do piwnicy – w tych miejscach z pewnością będzie potrzebna reorganizacja przed sezonem letnim.