Otwarcie odrestaurowanej Hali Targowej w Bydgoszczy

Pierwszą restauracją jest Noto Ramen, serwująca dania azjatyckie. Jak można wywnioskować z nazwy, podstawowym daniem tego miejsca będzie ramen – tradycyjna japońska zupa na bazie makaronu, aromatycznego bulionu oraz dodatków takich jak jajko, mięso, rzodkiew daikon czy algi. Wybór dodatków będzie zależeć od wybranego wariantu ramenu.

Kolejna propozycja to Burger Park, specjalizujący się w serwowaniu smacznych burgerów. Pierwsza placówka Burger Park została założona w Bydgoszczy niemal dekadę temu. Restauracja ta zdobyła złoty medal na warszawskich mistrzostwach burgerowych w 2018 roku oraz medale srebrne w 2017 i 2019 roku. W ofercie menu restauracji pojawią się burgery w wielu różnych odmianach m.in. Burger Chilli, Cheeseburger, Burger Chips czy burgery wegetariańskie np. z kotletem z ciecierzycy.

Ostatnią z propozycji jest Mexicali Taco Bar gdzie dania przygotowywane będą tam według zasad live cooking, czyli przygotowywane na oczach klienta. Dania serwowane w tej meksykańskiej restauracji to między innymi tacosy, burrito, quesadile czy nachosy.