Kandydatka PiS apeluje o kulturę polityczną na trzy tygodnie przed wyborami

Wybory parlamentarne w Polsce są już tuż za rogiem, zaledwie nieco ponad trzy tygodnie dzielą nas od dnia głosowania. W związku z tym kampania wyborcza osiąga swój punkt kulminacyjny. Grażyna Szabelska, która jest kandydatką Koalicji Wyborczej Prawo i Sprawiedliwość na posła, wzywa do utrzymania wysokiej kultury politycznej.

Grażyna Szabelska, radna miejska z Bydgoszczy, apeluje o to, aby kampania wyborcza była przeprowadzana z godnością i uczciwością. Jej apel jest odpowiedzią na wydarzenia podczas środowej konferencji prasowej kandydatów PiS do Sejmu, która została zakłócona przez członków zrzeszonych w stowarzyszeniu „Nowa Generacja Młodych”, powiązanym z Platformą Obywatelską.

Szabelska, reprezentująca PiS jako kandydatka do Sejmu, podniosła swoje obawy dotyczące zachowań młodzieży podczas wydarzeń politycznych. Przekazała, że nikt nie chciałby, aby w trakcie kampanii wyborczej spotkania poszczególnych partii były zakłócane przez innych w agresywny sposób, uniemożliwiając tym samym przekazanie swojej politycznej wizji mieszkańcom i potencjalnym wyborcom. Szabelska podkreśliła, że takie działania oznaczają koniec demokracji.