Poszukiwania 19-letniej bydgoszczanki trwają. Policja wciąż bezskutecznie szuka zaginionej Karoliny Sikory

Na terenie bydgoskiego Fordonu, funkcjonariusze lokalnego komisariatu nie ustają w swych wysiłkach, aby odnaleźć zaginioną 19-letnią dziewczynę. Młoda dziewczyna opuściła swoje miejsce zamieszkania i do dnia dzisiejszego nie dała o sobie znać oraz nie skontaktowała się z członkami rodziny.

W poszukiwaniach angażują się również policjanci z innych jednostek policyjnych. Wsparcie płynie zarówno ze strony funkcjonariuszy z różnych komend miejskich oraz powiatowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jak również ze strony Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. W działaniach uczestniczą także policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz z Komendy Głównej Policji. W trakcie operacji poszukiwawczej wykorzystuje się różnego rodzaju środki, takie jak łodzie policyjne, drony czy psy specjalnie przeszkolone do poszukiwań.

Z informacji wynika, że młoda kobieta mogła podjąć próbę samobójczą, skacząc do wody. W domu pozostawiła list, który mógłby sugerować taką ewentualność.

Wszystko rozpoczęło się 6 listopada 2023 roku. Tego dnia, około godziny 14:00, rodzina zgłosiła zaginięcie 19-letniej Karoliny Sikory. Dziewczyna opuściła swoje miejsce zamieszkania przy ulicy Bortnowskiego w Bydgoszczy i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną, co stało się powodem do niepokoju i zawiadomienia policji.