Tragiczny finał wypadku tramwajowego w Bydgoskim Fordonie: 75-latka nie przeżyła potrącenia

W dzielnicy Fordon w Bydgoszczy doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. W wyniku potrącenia przez tramwaj podczas przejazdu technicznego, życie straciła jedna osoba. Incydent miał miejsce na skrzyżowaniu ulicy Andersa i Kleeberga.

Pierwsze zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb ratunkowych o godzinie 9.20, co natychmiast spowodowało skierowanie na miejsce zespołu ratowników medycznych oraz funkcjonariuszy policji. Krzysztof Bratz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, który udzielił informacji o zdarzeniu dla „Wyborczej”, potwierdził, że poszkodowaną osobą jest kobieta.

Z uwagi na poważny stan zdrowia potrąconej kobiety, rozpoczęto natychmiastowe działania reanimacyjne. Niestety, mimo wszystkich starań, po kilkunastu minutach walki o jej życie, ratownicy musieli przyjąć porażkę. 75-letnia pani nie była w stanie przetrwać uderzenia tramwaju.

Funkcjonariusze policji nadal prowadzą dochodzenie w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Przyglądają się szczegółowo wszystkim elementom, które mogły przyczynić się do tego nieszczęśliwego wypadku.