Premiera literacka Marii Pakulnis w Bydgoskiej Bibliotece Publicznej 13 maja 2024 roku

W najbliższy poniedziałek, dokładnie trzynastego dnia maja 2024 roku, placówka kulturalna pod nazwą Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy, gościć będzie wyjątkowe wydarzenie. Przewidziane jest bowiem oficjalne otwarcie książki zatytułowanej Moja nitka, której autorką jest Maria Pakulnis. Ta renomowana aktorka, znana z występów radiowych, teatralnych oraz filmowych zaprasza wszystkich o godzinie szesnastej.

Tego dnia, w murach Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy będzie miało miejsce spotkanie promujące literacki debiut Marii Pakulnis. Publikacja nosząca tytuł Moja nitka to zapis rozmowy prowadzonej przez tę utalentowaną aktorkę z dziennikarką Dorotą Wodecką. Dla chętnych uczestników wydarzenia przewidziano wejściówki, które do odebrania są w Wypożyczalni Biblioteki Głównej znajdującej się przy Starym Rynku 24. Członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki mają pierwszeństwo w odbiór tych wejściówek.

Spotkanie z Marią Pakulnis, cenioną i szanowaną aktorką, odbędzie się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy. Jest to inauguracja cyklu spotkań autorskich, które planowane są do przeprowadzenia w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek w bieżącym roku. Wydarzenie to jest częścią programu Dyskusyjne Kluby Książki.