Gwałtowny pożar w centrum miasta wywołał duże zainteresowanie mieszkańców

W sobotnie popołudnie, okolice Wyspy Młyńskiej stały się miejscem niebezpiecznego zdarzenia. Doszło tam do wybuchu płomieni, który spowodował ogromne zamieszanie i mobilizację służb ratunkowych.

Do incydentu doszło w samym sercu miasta. Alarm dotarł do służb o 17:32, informując o wybuchu ognia w jednym z lokali gastronomicznych położonym przy ulicy Przyrzecze. Z daleka można było dostrzec kłęby dymu unoszące się nad budynkiem, co przyciągnęło uwagę wielu obecnych w pobliżu osób, które wybrały Wyspę Młyńską jako miejsce swojego sobotniego wypoczynku.

Na miejsce natychmiast skierowano aż cztery jednostki straży pożarnej. Z informacji przekazanych przez dyżurnego strażaka z Bydgoszczy wynika, że pożar spowodował poparzenia u dwóch mężczyzn.

Ratownicy nieustannie pracowali na miejscu, walcząc z płomieniami. Poza strażakami i służbami medycznymi, na miejscu zdarzenia pojawiła się również policja. Całe wydarzenie zostało udokumentowane i opublikowane w serwisie Bydgoszcz 998, gdzie wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć nagranie z miejsca pożaru.