14-latek był poszukiwany przez policję

W zeszły czwartek (tj. 27 sierpnia) zaginął Adrian Dekowski, 14-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Chłopca poszukiwali funkcjonariusze policji, rodzina oraz wolontariusze, którzy włączyli się w akcję. Komisariat Bydgoszcz-Błonie opublikował rysopis chłopca, mający pomóc na jego identyfikację przez ewentualnych świadków, osoby, które mogły mieć kontakt z chłopcem.

Początek poszukiwań

Adrian około godziny 9:00 w czwartek wyszedł z domu. Nie powiedział nikomu, dokąd zmierza i nie miał również żadnego kontaktu z rodziną. Chłopiec ma 180 cm wzrostu i jasne włosy. Jest szczupły. Rodzice dodatkowo podali do wiadomości, że dom opuścił ubrany w czarne buty sportowe marki Puma. Jedynie takiej informacji udało im się udzielić. Chłopiec zabrał ze sobą legitymację szkolną i kartę miejską, ale telefon zostawił w domu.

Szczęśliwe zakończenie

Adriana odnaleziono niecałych po dwóch dniach poszukiwań. Przyczyna jego ucieczki oraz miejsce pobytu nie zostały podane do publicznej informacji. Sytuacja mogła skończyć się tragicznie. Na całe szczęście chłopcu nic się nie stało i obecnie przebywa w domu.