Jesienne prace trawnikowe. Na naszej trawie praktycznie żadne

Czy to jesień czy to wiosna, o trawę trzeba dbać. Nawozić ją, nawadniać, a potem regularnie kosić. Ale nie z trawą z rolki te numery! Dystrybutor sztucznej trawy zadbał o to, abyście zainwestowali tylko raz – w instalację (układanie sztucznej trawy jest niezwykle łatwe!), a potem cieszyli się syntetyczną trawą o każdej porze roku.

Dystrybutor sztucznej trawy zapewni Ci komfort

A oto najważniejsze cechy sztucznej murawy:

  • wszelakie zastosowanie – sztuczną trawę z rolki możesz użyć w sposób uniwersalny, w wielu miejscach, na przykład na balkonie, tarasie, przed domem, w ogrodzie, na placu zabaw. Na uniwersalność trawy syntetycznej wpływa to, że jest ona odporna na warunki pogodowe

  • na miejsca trudne – i właśnie odporność sztucznej trawy sprawia, że może być ona użyta w miejscach, w których tradycyjna murawa sprawiałaby kłopoty. Na przykład na boisku piłkarskim, gdzie komfort użytkowania jest bardzo ważny. Z trawą z rolki niestraszny jest więc deszcz generujący błoto na boisku. Możesz też wygenerować swojemu dziecku możliwość zabawy z piłką w komfortowych warunkach na prywatnym, przydomowym boisku piłkarskim.

  • komfort użytkowania – możesz wyjechać na dwa tygodnie na wakacje, a potem wrócić i cieszyć się piękną, zieloną trawą. Zamiast myśleć o koszeniu trawy siadasz na tarasie i delektujesz kawą oraz estetycznym otoczeniem

  • bezobsługowość – sztuczna murawa nie wymaga zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych, nie trzeba jej podlewać, kosić ani nawozić

  • układanie sztucznej trawy jest proste – sztuczna murawa to jednorazowy koszt tylko podczas instalacji, brak dodatkowej infrastruktury i pielęgnacji. Montaż jest bardzo prosty. Jednak w razie problemów dystrybutor sztucznej trawy oferuje pomoc, oczywiście w ramach zakupu. Układając sztuczną trawę samemu warto pamiętać o tym, aby powierzchnia była płaska, sucha i czysta.

  • i co za tym idzie – minimalny czas potrzebny na pielęgnację trawników

Jakie są trzy najatrakcyjniejsze sztuczne murawy?

  1. Trawa Forest jest idealna do chodzenia boso – Sztuczna trawa Forest 45mm to jedna z najbardziej perfekcyjnych traw w ofercie marki EPUFLOOR. Nie należy do najtańszych, ale jest idealnie miękka i delikatna w dotyku, maksymalnie sprężysta, gęsta, kolorystycznie soczysta i komfortowa oraz maksymalnie wysoka. Jest to stosunkowa nowość i produkt z linii premium. To trawa stworzona do tego, aby po niej chodzić boso – dotyk gęstej trawy zapewnia relaksujące doznania.

  2. Trawa Supreme z efektem pamięciowym – sztuczna trawa EPUFLOOR Supreme 30mm jest z jednej strony niedroga, a z drugiej ma idealną miękkość. Nie jest tak wysoka jak inne trawy, ale ma piękny, zielony kolor i jest gęsta oraz sprężysta. Miękkość i delikatność runa jest tutaj uzyskiwana dzięki nowoczesnej technologii dające tzw. efekt pamięciowy, dzięki któremu trawa z rolki wraca do swojej pozycji po intensywnym użytkowaniu. Murawa ta dobrze sprawdzi się na tarasach i balkonach.

  3. Excellence, czyli trawa idealna do domu – sztuczna trawa EPUFLOOR Excellence 28mm cechuje się wyjątkową miękkością i gęstością. Jest idealna dla tych, którzy szukają niezbyt wysokiej, ale jednocześnie gęstej, miękkiej trawy o niepowtarzalnym charakterze. Ta trawa może służyć jako domowy dywan, szczególnie do pokoju dziecięcego.