zderzenie-czterech-pojazdow

Karambol na drodze krajowej nr 25. Zderzyły się cztery samochody

W miniony piątek na DK 25 pod Januszkowem w gminie Nowa Wieś Wielka doszło do niebezpiecznej sytuacji, w wyniku której zderzyły się cztery samochody. W sumie w wypadku wzięło udział siedem osób. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło 10 grudnia po godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 25 nieopodal miejscowości Januszkowo w powiecie bydgoskim. Dyżurny bydgoskiej policji przyjął zgłoszenie o zderzeniu czterech samochodów, które wiozły ze sobą siedem osób. Na miejsce wysłano patrole policji, służby medyczne i zastępy straży pożarnej.

Wahadłowe ograniczenia ruchu drogowego

Po przybyciu dwóch zastępów straży pożarnej – z OSP Nowa Wieś Wielka i JRG SP PSP Bydgoszcz – ruch uliczny na DK 25 został zablokowany na ponad godzinę. Powodem był czas potrzebny na uprzątnięcie z jezdni części zniszczonych samochodów i dokonania oględzin miejsca wypadku. Z racji tego wprowadzono ruch wahadłowy, który zniesiono dopiero przed godziną 19:00.

Jak poinformował rzecznik prasowy komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy st. kpt. Karol Smarz, w wypadku czterech samochodów osobowych udział wzięło siedem osób. Po przebadaniu przez lekarzy pogotowia okazało się, że nikt z poszkodowanych nie wymaga opieki szpitalnej.