wedkarz

Bydgoszcz: Śmierć wędkarza przy parku Balaton. Zwłoki mężczyzny okradzione z dokumentów i sprzętu wędkarskiego

W miniony piątek przy parku Balaton w Bydgoszczy dokonano tragicznego odkrycia zwłok 70-letniego wędkarza, który prawdopodobnie zmarł z przyczyn naturalnych – na zawał serca. Co więcej, bydgoscy policjanci odkryli też, że mężczyzna został okradziony z dokumentów i sprzętu wędkarskiego.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca około godziny 07:00 przy parku Balaton w dzielnicy Bartodzieje w Bydgoszczy. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że przy bydgoskim Balatonie znaleziono ciało 70-letniego mężczyzny, który wybrał się nad zbiornik wodny, żeby trochę powędkować. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

70-latek prawdopodobnie zmarł na zawał serca

Jak relacjonuje kom. Lidia Kowalska, rzecznik prasowa KWP w Bydgoszczy, według medyków pogotowia ratunkowego mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, doświadczając zawału serca. Jednak oficjalnie potwierdzi to dopiero sekcja zwłok, do której ciało 70-latka zostało już odpowiednio zabezpieczone.

Wiadomości i informacje z podobnej tematyki widnieją także na stronach portalu www.kielceinformacje.pl.

Ponadto, policjanci rozmawiają także z okolicznymi mieszkańcami, próbując ustalić dane osobowe denata. Powodem jest fakt, iż policja otrzymała informacje, że mężczyzna został okradziony z dokumentów i sprzętu wędkarskiego, które ktoś ukradł po jego śmierci. Tą sprawą również zajmują się bydgoscy funkcjonariusze.