Modelka z Bydgoszczy podbija świat

Bydgoszcz może pochwalić się wieloma osobistościami, które osiągają sukcesy na całym świecie. Jedną z nich jest Karolina Woźniak – urodzona w Bydgoszczy fotomodelka. 

Karolina Woźniak pochodzi z Bydgoszczy. Uczęszczała do VIII Liceum Ogólnokształcącego, a następnie studiowała filologię angielską. Podczas studenckich wakacji w Miami udała się do agencji modelek ze swoim portfolio. 

Zdjęcia Karoliny bardzo spodobały się Amerykanom. Postanowili dać jej szansę i wysłali na kilka próbnych sesji. Efekt był na tyle pozytywny, że podpisała swój pierwszy zawodowy kontrakt. A było to dobre kilka lat temu… Od tego czasu Woźniak podróżuje po świecie i robi karierę w modelingu. Była na sesjach fotograficznych w Barcelonie, Paryżu, na Filipinach, w Miami, w Grecji, a także w Polsce. 

Pracowała dla wielu renomowanych firm odzieżowych, producentów jachtów, galanterii skórzanej, wytwórców szampanów. Jej twarz wykorzystała znana firma jubilerska Swarovski, a specjalną sesję w Londynie wykonała dla firmy produkującej zegarki pod marką de La Cour. Te kosztujące kilkaset tysięcy euro czasomierze nosi między innymi José Mourinho.

Modelka postanowiła się rozwijać i podjąć nowe wyzwania. Zaczęła współpracę z Wojtkiem Fibakiem – właścicielem galerii. Razem promują sztukę nowoczesną oraz organizują wystawy fotograficzne w warszawskiej KAWAI ART GALLERY.