Koncert Karnawałowy przed nami!

Już za kilka dni w naszym mieście odbędzie się Koncert Karnawałowy! Muzyczne wydarzenie odbędzie się już 18 stycznia 2023 roku. Start wydarzenia muzycznego zaplanowano na godzinę 17:00, zakończenie przewidywane jest na ok. 18:00. Koncert odbędzie się w Sali koncertowej Towarzystwa Muzycznego im. Paderewskiego przy ulicy Skargi w Bydgoszczy.

Na scenie zaprezentują się studenci Koła Artystyczno – Naukowego Wokalistów Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego. Organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Muzyczne im. I.J. Paderewskiego w Bydgoszczy. Wstęp na nadchodzące wydarzenie jest całkowicie darmowy. Jesteśmy przekonani, że młodzi muzycy zachwycą publiczność jakością wykonania.

Koncert zostanie sfinansowany przez Miasto Bydgoszcz, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego – środki pochodzą z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Mecenasami wydarzenia są: SOLBET Sp. z o.o., Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – spółka z o.o., VauPe sp. z o.o.