Zaczyna się długi weekend! Co robić w Bydgoszczy?

Przed nami trzy dni długiego weekendu. To wspaniała okazja, żeby zrobić sobie przerwę od pracy i zaplanować chwilę relaksu. Co jednak robić w naszym mieście? Podpowiadamy!

 

Dziś 6 stycznia startuje Orszak Trzech Króli. Jest to dobra okazja żeby uczestniczyć w chrześcijańskim święcie i spotkać się z mieszkańcami miasta. W tym samym dniu odbędzie się koncert pt. „Magiczny czas” w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Na scenie zaprezentuje się zespół Pieśni i Tańca Płomienie. Z pewnością występ umili czas przybyłej publiczności.

Dla fanów sportów relaksacyjnych przygotowano kolejną odsłonę Slow Flow (godz. 9.30) oraz Jogi w Młynach Rothera (godz. 10). Wydarzenia zaplanowano na 7 stycznia 2023 roku. W tym samym dniu można wybrać się również na mecz siatkarski w ramach Tauron Ligi. Siatkarki OnlyBio zmierzą się z siatkarkami z Volley Wrocław.

W Bydgoszczy znajdą się również propozycje dla najmłodszych. Rodzice mogą zabrać swoje dzieci na spektakl dla najmłodszych, czyli dzieci do lat 4. Spektakle odbędą się w sobotę i niedzielę. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Polski przy ulicy Mickiewicza 2 w Bydgoszczy.