Policja zatrzymała złodziei sprzętu RTV!

Pod Bydgoszczą działała grupa złodziei, która została złapana przez policję. W skład grupy wchodziło trzech mężczyzn. Przestępcy kradli m.in. sprzęt RTV, artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt ogrodowy. Złodzieje okradali przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Skradzione przedmioty oszacowano na łączną kwotę około 55 tysięcy złotych.

Złodzieje zostali złapani na gorącym uczynku! Policja złapała przestępców podczas kradzieży kabli. Nad sprawą pracowali policjanci z miejscowości Kronowo. Przestępców udało się złapać dzięki wsparciu mieszkańca Kronowa, który w nocy zauważył złodziei podczas przenoszenia kabli. Dzięki zawiadomieniu służb mundurowych, na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja. Do akcji zaangażowano również psy policyjne, które natrafiły na trop, dzięki któremu odkryto miejsca z pociętymi kablami.

Złodzieje przebywają w areszcie. Za popełnione czyny grozi im do 10 lat więzienia. Złodziejami okazali się mężczyźni w wieku 22, 31 oraz 34 lat. Byli mieszkańcami gminy Sicienko w powiecie bydgoskim.