Bydgoszcz będzie bić Rekord Guinnessa!

 

Przyłącz się do fantastycznej inicjatywy i pobij rekord!

Już 28 maja 2023 r. w naszej miejscowości odbędzie się próba pobicia Rekordu Guinnesa! Wydarzenie odbędzie się na Hali Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy! Próba pobicia rekordu będzie podejmowana w ramach festiwalu Drums Fusion. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ zgromadzeni uczestnicy będą grać na instrumentach wykonanych z recyklingu! Wejście na wydarzenie jest wolne.

Uczestnicy będą wybijali rytm do słynnej na całym świecie piosenki Hakuna Matata, która znana jest z filmu „Król Lew”. Udział w imprezie mogą wziąć wszyscy. Najlepiej, aby na wydarzeniu pojawiły całe rodziny! Jesteśmy przekonani, że będzie to fantastyczna zabawa! Wcześniej jednak należy dokonać zgłoszenia i przesłać informację na maila [email protected].

Osoby, które zgłoszą się do udziału otrzymają gadżet w postaci pałek perkusyjnych z umieszczonym logotypem festiwalu. Instrumenty na czas wydarzenia można przygotować samemu lub skorzystać z przygotowanych przez organizatorów wydarzenia. Podczas bicia rekordu uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy tj. dzwonków, surdo, cajonowa, chocalho. Każda z grup będzie reprezentować różnorodne instrumenty np. bębny z wiader, przeszkadzajki, grzechotki.