Wybierz się na spektakl „Przeklinanie”

Już niedługo w naszym mieście odbędzie się wyjątkowy spektakl flamenco pt. „Przeklinanie”. Wydarzenie zostanie zrealizowane w sali kinowo-widowiskowej w Miejskim Centrum Kultury. Spektakl odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2023 roku. Start przedsięwzięcia przewidziano na godzinę 19:00. Bilety kosztują zaledwie 30 zł i można nabyć je bezpośrednio w kasie MCK.

Przedstawienie będzie nawiązywać do gry świata obrazów Lopeza i Guerniki. Wydarzenie zostanie zrealizowane, dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszcz. Jesteśmy przekonani, że przedsięwzięcie przypadnie do gustu wielu zwolennikom sztuki.

Na scenie zaprezentuje się Sławomir Dolata – gra na gitarze, opracowanie muzyczne, Borja Soto – wokal, Maciej Drapiński – akordeon, Monika Szala – skrzypce, Dawid Cholewiński – instrumenty perkusyjne i cajon. Na scenie zaprezentuje się także: Daria Bręczewska – Kulesza, Ewa Szuda, Agnieszka Kruczkowska, Maria Trzcińska, Magdalena Jaszczyk  – Stępowska. Za taniec i reżyseria odpowiedzialna jest Dorota Dzięcioł.