Międzynarodowy Festiwal Rytmu i Sztuki Perkusyjnej

Startuje niezwykłe wydarzenie muzyczne – Drums Fusion. Zobacz jaki jest plan wydarzeń na nadchodzący festiwal!

 

Wydarzenie muzyczne odbędzie się w dniach 27 maja do 3 czerwca. Jednak już od dzisiaj 13 maja w naszym mieście zorganizowanych zostanie wiele atrakcji. W Muzeum Wodociągów przy ulicy Gdańskiej 242 odbędzie się koncert audiowizualny oraz wykład astronomiczny. W Barce Lemara przeprowadzony zostanie warsztat z budowy instrumentów „spring tube”.

W kolejnych dniach wydarzenia, czyli 27 maja odbędzie się koncert gwiazd. Podczas tego dnia, o godzinie 18:00 na scenie w Sali MCK zagrają Natalia Grosiak, Bisz, Fisz, Łona, Radek Łukasiewicz oraz gość specjalny Renata Przemyk. Gwiazdą wieczoru będzie FUN LOVIN’CRIMINALS – USA.

Dnia 28 maja w Hali Łucznikowa Immobile będzie bity Rekord Guinnessa. W tym dniu odbędą się również liczne prezentacje muzyczne i warsztaty. W tym samym dniu odbędzie się koncert specjalny Big Bike Orchestra. W dniach od 29 do 30 maja zrealizowane zostaną targi drums fusion. Z kolei 31 maja na scenie zaprezentują się wybitni artyści polskiego jazzu Henryk, Dorota i Michał Miśkiewiczowe.