Otwarcie oddziału Shoper w Bydgoszczy – lidera e-commerce w Polsce

Shoper, najbardziej znana polska platforma handlowa online działająca na zasadzie abonamentu, ogłosiła otwarcie swojego oddziału w Bydgoszczy. W nowej lokalizacji skoncentrowany zostanie zespół ekspertów specjalizujących się w dziedzinie marketingu internetowego.

Jako lider w dziedzinie e-commerce na terenie Polski, Shoper oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm chcących prowadzić sprzedaż online. Firma dostarcza nie tylko oprogramowanie niezbędne do utworzenia i zarządzania sklepem internetowym, ale także wiele usług dodatkowych mających na celu wspieranie sprzedaży. Wśród nich znajdują się między innymi płatności cyfrowe, promocja w internecie, logistyka oraz finansowanie działalności przedsiębiorstw.

Na platformie Shoper możemy znaleźć takie uznane marki jak Gym Glamour, WK Dzik, Irving czy Doppelherz. Firma zyskała jeszcze większe uznanie, kiedy od lipca 2021 roku znajduje się na liście spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dodatkowo od grudnia 2021 roku Shoper jest obecny w prestiżowym indeksie sWIG80, co jeszcze bardziej podkreśla jej pozycję i znaczenie na polskim rynku e-commerce.