Bydgoskie Stowarzyszenie zaprasza na kolejną wycieczkę do Starego Fordonu

Stowarzyszenie Promocji Transportu Publicznego w Bydgoszczy, które zdobyło poparcie mieszkańców miasta dzięki swojemu projektowi w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, z przyjemnością ogłasza organizację kolejnej wycieczki do malowniczego Starego Fordonu. Wydarzenie to jest zaplanowane na sobotę, 15 lipca, i zachęcamy do szybkiego zarejestrowania się online, z uwagi na duże zainteresowanie naszymi poprzednimi wycieczkami.

Zapisy na tę wyjątkową ekspedycję odbywają się za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Pierwszeństwo mają ci, którzy najszybciej dokonają rejestracji, stąd apelujemy o niezwłoczne zgłoszenie swojego udziału. W ofercie mamy cztery terminy wyjazdów do Starego Fordonu, dając możliwość wyboru najbardziej dogodnej dla siebie opcji.

Za transport uczestników podczas tej niezapomnianej podróży odpowiadać będzie autentyczny, historyczny Mercedes. To prawdziwa gratka dla miłośników starych samochodów! Dodatkowo, całą wycieczkę poprowadzi doświadczony przewodnik, co sprawi, że zwiedzanie Fordonu stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne i interesujące!