Komenda Policji w Bydgoszczy świętuje swoje uroczystości

Bydgoska Komenda Policji uczciła swoje święto podczas uroczystej ceremonii, która zgromadziła tutejszych funkcjonariuszy. Specjalne wydarzenie, pełne gratulacji, odznaczeń i awansów dla policjantów, odbyło się w Bydgoszczy. Szereg ważnych osobistości zjawiło się na tej okazji, składając podziękowania za oddanie i profesjonalizm bydgoskich stróżów prawa.

Święto Policji w Bydgoszczy przypadało w ostatni piątek, 21 lipca 2023 roku. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w parafii katedralnej św. Marcina i Mikołaja, której przewodniczył Ks. Infułat Stanisław Kotowski, kapelan policjantów z regionu kujawsko-pomorskiego.

Następnie wydarzenie przeniosło się do sali Kinoteatru Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy, gdzie odbył się uroczysty apel. Wśród uczestników byli funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy oraz policjanci z komisariatów podległych tej komendzie. Obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz służb mundurowych i innych instytucji współpracujących z bydgoską policją. Wśród nich znalazł się między innymi Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Pan Mirosław Kozłowicz.