Kompletowanie składu BKS Visła Proline Bydgoszcz przed nowym sezonem

BKS Visła Proline Bydgoszcz kontynuuje budowanie swojego zespołu na nadchodzący sezon, a ich kadra jest już niemal kompletna. Klub poinformował o pozyskaniu kolejnego gracza – 27-letniego libero Bartosza Dzierżyńskiego, który ostatnio reprezentował barwy Lechii Tomasz Mazowieski. Jest to szóste wzmocnienie drużyny z Bydgoszczy w obecnym okresie transferowym.

Wcześniej do BKS Visła Proline Bydgoszcz dołączyli rozgrywający Damian Czetowicz oraz Mikołaj Słotarski, atakujący Krysztof Rykała i Łukasz Szarek, a także przyjmujący Tomasz Polczyk. Na pokładzie zespołu na następny sezon pozostaną również środkowi Wojciech Kaźmierczak, Paweł Cieślik, Emil Narkowicz i Damian Radziwon, przyjmujący Kamil Gutkowski i Antoni Kwasigroch oraz libero Wojciech Malinowski.

Po dodaniu Dzierżyńskiego do składu, brakuje jedynie jeszcze jednego przyjmującego, aby kadra była uważana za kompletną. Warto dodać, że z drużyny odeszli rozgrywający Max Elgert i Michał Szczechowicz, przyjmujący Maciej Krysiak i Piotr Śliwka, libero Tomasz Bonisławski i Filip Jędruszczak oraz atakujący Damian Wierzbicki.

Nowy sezon rozgrywek ma się rozpocząć w połowie września, a przygotowania drużyny BKS Visła Proline Bydgoszcz do nowych zmagań planowane są na sierpień. Szczegółowy harmonogram oraz system rozgrywek zostaną ogłoszone pod koniec czerwca.