Poszukiwania zaginionej 28-latki z Bydgoszczy: Marta Kamińska

Bydgoski Komisariat Policji Wyżyny podjął działania mające na celu odnalezienie Marty Kamińskiej, której od kilku dni brak jakiejkolwiek informacji. Ta młoda, 28-letnia kobieta, jest rezydentem Bydgoszczy i ostatni raz była widziana w publicznym miejscu 10 lipca 2023 roku. Wówczas, o godzinie zbliżonej do 19:00, opuściła swoje mieszkanie przy ulicy Szarych Szeregów, znajdujące się w samym sercu Bydgoszczy. Zgodnie z jej planami, miała spotkać się z przyjaciółką, jednak nigdy nie dotarła na miejsce. Od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie wróciła do swojego domu.

Opis fizyczny Marty Kamińskiej jest dość specyficzny. Jest to kobieta o niewielkim wzroście, około 160 cm, z drobną budową ciała. Jej włosy są kasztanowe i opadają swobodnie za ramiona. Na lewej stronie przedramienia – od strony wewnętrznej – ma nietypowy tatuaż przedstawiający skrzydła anioła.

Gdy zaginęła, Marta była ubrana w jasną koszulkę z krótkimi rękawami, można było ją zapinać na guziki. Do tego miała na sobie niebieskie jeansy i czarne buty sportowe z kontrastującymi jasnymi podeszwami. Ze sobą miała także niewielką czarną torebkę.