Bedoes 2115 otwiera studio nagrań w Bydgoszczy i organizuje darmowy koncert

Bydgoski raper Bedoes 2115, czyli Borys Piotr Przybylski, ma zaszczyt zaprosić wszystkich na grand opening swojego nowego studia nagrań w rodzinnym mieście. Uroczystość odbędzie się w najbliższą sobotę, a dokładnie 12 sierpnia br. W tym samym dniu, o 20:00, artysta da specjalny, bezpłatny koncert dla swoich fanów na placu przy Torbydzie (ul. Toruńska 59). Zgromadzeni będą mogli skorzystać z dodatkowej linii autobusowej oraz nowo powstałych parkingów w centrum miasta.

Bedoes 2115 to bydgoszczanin z urodzenia, jednak jego popularność przekracza granice naszego kraju. Jego profil na Facebooku śledzi prawie pół miliona osób, a na Instagramie – ponad 1,2 mln. Od czasu debiutu w roku 2014, artysta wydał pięć albumów studyjnych. Jego dzieło „Opowieści z Doliny Smoków” jest posiadaczem statusu diamentowej płyty, z wynikiem sprzedaży przekraczającym 150 tysięcy egzemplarzy. W roku 2019 Bedoes jako jedyny Polak znalazł się w pierwszej setce ogólnoświatowego rankingu Spotify.

W roku 2022 artysta pokazał swój talent w Orkiestrze Męskiego Grania i razem z Krzysztofem Zalewskim oraz duetem Kwiat Jabłoni był wykonawcą hymnu „Jest tylko teraz”. Końcem ubiegłego roku Bedoes założył własną wytwórnię muzyczną i razem ze swoimi przyjaciółmi wydał pod szyldem 2115 dwupłytowy album „Rodzinny Biznes”, który zadebiutował na rynku 16 grudnia. Album ten osiągnął status złotej płyty już w ciągu pierwszych 24 godzin od rozpoczęcia sprzedaży.