Edward Hartwich kończy swoją pracę jako prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz

Okres pełnienia funkcji prezesa Portu Lotniczego Bydgoszcz przez Edwarda Hartwicha dobiega końca. Decyzję o rekonfiguracji zarządu podjęła Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Oficjalne zawiadomienie o przesunięciach w strukturze zarządczej pojawiło się na stronie internetowej lotniska. Wiadomość ta sugeruje, że plany zmian w zarządzie Portu Lotniczego Bydgoszcz zostały zatwierdzone przez Radę Nadzorczą podczas ostatniego spotkania, które miało miejsce w dniu 27.07.

Najbardziej istotna modyfikacja dotyczy pozycji prezesa. Monika Mejsner-Hermelin została wyznaczona na nowego prezesa Portu Lotniczego Bydgoszcz. Mateusz Dul, przedstawiciel bydgoskiego lotniska, potwierdza, że jest to osoba z długoterminowym stażem pracy w spółce i posiada ponad trzynaście lat doświadczenia w sektorze lotniczym. Dul dodaje, że Mejsner-Hermelin pełniła wcześniej różne funkcje kierownicze, między innymi w dziale inwestycji i zakupów oraz jako dyrektor działu bezpieczeństwa i ochrony. Od października 2022 roku zajmowała stanowisko członka zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz.