Zapach spalonej gumy dla dobra czworonogów: Drift charity event w Bydgoszczy

W minioną sobotę, na terenie bydgoskiego kartodromu przy ulicy Fordońskiej, rozbrzmiewał dźwięk wolnego przepływu energii: ryk silników i skrzypienie opalonych opon. Było to część wydarzeń driftowych, z których zebrane środki zostały przeznaczone na wsparcie schroniska dla psów. Wszystko to w ramach akcji pomocy dla zwierząt zabranych ze schroniska znajdującego się w Wojtyszkach, lokalizacji położonej nieopodal Sieradza.

Podczas sobotniego wydarzenia, które miało miejsce 29 lipca, oferowano różne atrakcje zarówno dla miłośników motoryzacji, jak i ich rodzin. Lokalne food trucki zapewniały pyszne jedzenie, a dzieci mogły cieszyć się różnego rodzaju zabawami. Nie zabrakło też konkursów z nagrodami. Wszystko to odbywało się pod szlachetnym hasłem pomocy schronisku dla czworonogów w Wojtyszkach.

Sloganem przewodnim organizatorów przed wydarzeniem były słowa: „Auta, hałas, zapach spalonej gumy”, które doskonale oddawały atmosferę tego dnia. Ostatecznie impreza była pełna emocji i adrenaliny, łącząc pasję do motoryzacji z szczytnym celem – pomocą potrzebującym zwierzętom.