Bydgoszcz – Zielona Ostoja Spokoju dla Przedsiębiorcy

Alicja Gackowska, która stoi na czele firmy Eco5tech, prowadzi podwójne życie między dwoma polskimi miastami – stolicą kraju, Warszawą, oraz Bydgoszczą, znaną jako serce województwa kujawsko-pomorskiego. Choć oba miasta mają swoje wyjątkowe cechy i atrakcje, to Bydgoszcz wyjątkowo przyciąga jej uwagę i zyskuje główne miejsce w jej sercu.

Głównym powodem uznania tej bydgoskiej oazy za wyjątkową jest spokój i ukojenie, które można tu odnaleźć. Po zakończeniu ciężkiego dnia pracy, Alicja z łatwością zdejmuje wysokie obcasy i oddaje się relaksującym aktywnościom oferowanym przez Bydgoszcz. Jednym z jej ulubionych miejsc jest kameralny kemping w Janowie – miejsca, gdzie natura miesza się z komfortem.

Lecz nie tylko odpoczynek w kempingu przyciąga Alicję do Bydgoszczy. Również entuzjazm do jazdy na rolkach znajduje swoje ukojenie w parku Myślęcinek – niewątpliwie jednym z najpiękniejszych terenów zielonych w regionie. A gdy potrzeba chwili wytchnienia od aktywności fizycznej, Wyspa Młyńska w samym centrum miasta, z jej malowniczymi widokami, staje się idealnym miejscem na relaks.

Kończąc dzień pełen emocji i wrażeń, Alicja często wybiera się do Kina Orzeł. To tu, w jednym z najstarszych kin w Polsce, Alicja łapie oddech po dniu pełnym przygód i czerpie radość z oglądania filmów.