Niepokojące odkrycie w ogródkach działkowych

Ceny domów, mieszkań i nieruchomości rosną, jednak nie wpływa to na zainteresowanie ofertami deweloperów. Sytuacja ta pokazuje, że nowe inwestycje mieszkaniowe są nadal niezbędne. Eksperci szacują tzw. lukę mieszkaniową na około 2-3 miliony jednostek mieszkalnych. Lokalni inwestorzy starają się przeciwdziałać temu problemowi poprzez realizację nowych projektów. Targi mieszkaniowe to doskonałe miejsce, gdzie mogą oni zaprezentować swoje propozycje potencjalnym klientom i zrozumieć ich indywidualne potrzeby, co pozwoli lepiej dostosować oferty. Pani Katarzyna, odwiedzająca targi ze swoim mężem, wyraziła swoje zadowolenie z możliwości porównania propozycji różnych wystawców.

Wstrząsający incydent miał miejsce 23 września. 68-letnia kobieta została znaleziona martwa na ogródkach działkowych po tym, jak jej córka powiadomiła policję o braku kontaktu z matką.

Wydarzenie miało miejsce w Bydgoszczy, gdzie policja odkryła ciało kobiety na działkach ogrodowych. Wyniki śledztwa prowadzonego przez policję wojewódzką i miejską w Bydgoszczy doprowadziły do zatrzymania 45-letniego syna ofiary, który został oskarżony o morderstwo. Mężczyzna został zatrzymany w swoim domu. Ustalenia sugerują, że kobieta została uduszona przy użyciu plastikowej taśmy, potocznie zwanej „trytytką”. Motyw sprawcy pozostaje niewyjaśniony.