Orkiestra Na Dużym Rowerze rozpoczyna muzyczną podróż promującą Bydgoszcz

Wybitny zespół muzyczny Orkiestra Na Dużym Rowerze dał początek swojemu unikalnemu projektowi muzycznym i podróżniczym. W ramach tego innowacyjnego przedsięwzięcia, mają plan odwiedzić dziesięć różnych krajów w ciągu zaledwie dziesięciu dni, co gwarantuje im wrażenia pełne intensywnych doświadczeń i wielokulturowych interakcji. Jednym z ich celów jest promowanie miasta, z którego pochodzą – Bydgoszczy.

Na terenie ratusza w poniedziałek, artyści skupieni w orkiestrze zajęli się tworzeniem filmu, który ma na celu promowanie ich nowego, ambitnego projektu. Materiał ma na celu przybliżyć publiczności zarówno orkiestrę jako taką, jak również jej najnowsze przedsięwzięcie.

Ruszają prosto z Bydgoszczy, aby wyruszyć na dziesięciodniową trasę koncertową po Europie. Zawita do takich miast jak Praga, Bratysława, Wiedeń, Vaduz, Zürich, Mediolan, Marsylia, Lyon, Paryż, Bruksela, Amsterdam i Berlin. Podczas tej muzycznej podróży zagrają w niektórych ze swoich najbardziej charakterystycznych miejsc, takich jak wieża Eiffla w Paryżu czy Brama Brandenburska w Berlinie.

Projekt ten nosi nazwę Big Bike Orchestra Eurotrip from Bydgoszcz to Europe i ma na celu wykreować globalne zrozumienie dla Bydgoszczy poprzez muzykę, pokazując, jak pasja i kreatywność mogą promować lokalną kulturę na międzynarodowej scenie.