Setne Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce odbędą się w Bydgoszczy

W czerwcu 2024 roku, na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy odbędzie się niezwykle ważne dla środowiska lekkoatletycznego wydarzenie – stołeczna edycja Mistrzostw Polski. Ta jubileuszowa impreza z pewnością dostarczy wiele emocji zarówno zawodnikom, jak i fanom tego sportu.

Nie sposób przecenić znaczenia tych mistrzostw dla krajowych lekkoatletów. To właśnie podczas rozgrywek, które potrwają od 28 do 30 czerwca 2024 roku, zostaną podjęte kluczowe decyzje dotyczące składu reprezentacji Polski na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie w Paryżu. Wszystko to gwarantuje wysoki poziom sportowy, który z pewnością przyciągnie na trybuny stadionu Zawisza wielu entuzjastów lekkiej atletyki.

Henryk Olszewski, prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, wyraził nadzieję, że tegoroczne mistrzostwa przyciągną na trybuny stadionu Zawisza wiele osób, które pokochają tę dyscyplinę sportu. W jego opinii, wyjątkowy charakter imprezy oraz fakt, że jest to ostatni etap eliminacji przed igrzyskami olimpijskimi, z pewnością przyciągną tłumy kibiców.