Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego nawołuje do współpracy z lokalnym biznesem w ramach akcji charytatywnej "Świąteczne uśmiechy"

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego (BARR) wraz z partnerami z sektora biznesu, już po raz ósmy włącza się w realizację akcji charytatywnej, zatytułowanej „Świąteczne uśmiechy”. Przedsiębiorcy z regionu bydgoskiego są zapraszani do zaangażowania się w działania na rzecz dzieci przebywających w przyszpitalnych świetlicach. Akcja, której celem jest niesienie pomocy najmłodszym pacjentom, potrwa aż do 19 grudnia bieżącego roku.

Boże Narodzenie to okres, kiedy poszukujemy momentów napełnionych ciepłem, radością i spokojem. To także doskonała okazja, aby podzielić się z innymi dobrocią i wywołać uśmiech na ich twarzach. Wierząc w moc szczęśliwych emocji, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, wspólnie z lokalnymi przedsiębiorstwami, pragnie przekazać je małym pacjentom. Zachęcają do tego przedsiębiorstwa zarówno z Bydgoszczy, jak i z całego regionu, aby dołączyły do akcji charytatywnej „Świąteczne uśmiechy”, której BARR jest organizatorem już po raz ósmy.

Współpraca z lokalnym biznesem ma na celu wsparcie dzieci korzystających ze świetlic prowadzonych przez Szkołę nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Jana Brudzińskiego oraz w innych szpitalach bydgoskich. Organizatorzy zachęcają do przekazywania prezentów, które mogą wzbogacić wyposażenie szpitalnych świetlic, a także uatrakcyjnić codzienne zajęcia edukacyjno-terapeutyczne dla młodych pacjentów. Akcja „Świąteczne uśmiechy” to inicjatywa, która od kilku lat cieszy się dużą popularnością, zbierając wiele darów od firm, ich pracowników i osób prywatnych – mówią organizatorzy. Zauważają także satysfakcję przedsiębiorstw z udziału w akcji, która daje okazję do zaangażowania nawet małych organizacji i pokazania solidarności ze społecznością lokalną.