Z Bydgoszczy do Krakowa: powrót popularnej trasy lotniczej

W nadchodzącym roku entuzjaści podróży lotniczych będą mieli ponownie okazję skorzystać z połączenia Bydgoszcz – Kraków. Trasa ta zostanie obsługiwana dwukrotnie w ciągu tygodnia, co przyniesie pasażerom wiele możliwości podróżowania pomiędzy tymi dwoma miastami.

Pierwszy lot na tej trasie odbędzie się 26 kwietnia, w piątek. O godzinie 21:50 pierwszy samolot z Krakowa ma przewidziane lądowanie na terenie Portu Lotniczego Bydgoszcz. Następnie, dnia 27 kwietnia, w sobotę o godzinie 6:50 odbyć się ma rejs w kierunku przeciwnym, czyli z Bydgoszczy do Krakowa.

Monika Mejsner-Hermelin, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz SA, wyraziła swoje zadowolenie z faktu, że Polskie Linie Lotnicze LOT postanowiły na nowo wprowadzić tę trasę do swojej siatki połączeń. Podkreśliła, że jest to ważny kierunek zarówno pod względem turystycznym, jak i biznesowym. Rejsy są zaplanowane na wczesny start w nadchodzącym roku, jeszcze przed majówką, co jest doskonałą okazją do spędzenia kilku dni na zwiedzaniu zabytków Krakowa i odkrywania uroków Małopolski.