Nowe inwestycje mieszkaniowe na bydgoskim Wzgórzu Wolności planowane na 2026 rok

Na malowniczym Wzgórzu Wolności w Bydgoszczy zaczyna kiełkować nowa, porywająca inwestycja. Klucze do nowych domów mają zostać wręczone szczęśliwym nowym właścicielom ostatecznie w 2026 roku.

Pulse Wzgórze Wolności to nazwa nadchodzącej inwestycji, która znajdzie swoją siedzibę pod adresem Wojska Polskiego 4E. Inwestycja obejmuje budowę jednego, świeżego, sześciokondygnacyjnego bloku mieszkalnego. Na rynek ma trafić siedemdziesiąt mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od niewielkich 28 metrów kwadratowych, aż po przestronne 100 metrów kwadratowych. Na poziomie parteru przewidziane są lokale usługowe, natomiast pod powierzchnią ziemi będzie znajdowała się hala garażowa. Deweloper nie kryje swojego entuzjazmu dla projektu, podkreślając zalety takie jak duże okna, miejsca parkingowe dla rowerów, kompleksowy system zabezpieczeń i zapierający dech w piersiach widok na Stare Miasto.

Budową kompleksu mieszkalnego zajmuje się EBUDDom. Firma planuje oddać przestronny blok do użytku mieszkańców w drugim kwartale 2026 roku.