Nowe biuro Sztabu Bydgoskiej Prawicy zaprasza mieszkańców miasta do spotkań

Łukasz Schreiber, kandydat KWW Bydgoska Prawica na prezydenta Bydgoszczy i poseł PiS, poinformował o otwarciu biura sztabu swojej partii. Lokalizacja biura to ulica Gotowskiego, tuż obok miejsca, gdzie kiedyś znajdował się NOT. Biuro ma służyć jako przestrzeń dla bezpośrednich spotkań z bydgoszczanami.

Zgodnie ze słowami Schreibera, w samej instytucji planowane są regularne dyżury. Te dyżury nie będą miały charakteru symbolicznego – prezydent miasta oraz jego zastępcy są gotowi do rozmów z mieszkańcami w każdą sobotę w godzinach od 10:00 do 14:00. W tych godzinach mieszkańcy będą mieli możliwość porozmawiać z kandydatami Bydgoskiej Prawicy.

Schreiber podkreślił, że chociaż soboty są zarezerwowane dla rozmów z prezydentem i jego zastępcami, biuro będzie czynne również w dni powszednie – od poniedziałku do piątku. Wtedy też bydgoszczanie są zapraszani do korzystania z usług biura, gdzie przynajmniej jedna osoba z listy kandydatów będzie dostępna do rozmów. Biuro będzie otwarte dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy.