Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 10

7 lutego, w środowe popołudnie, była świadkiem straszliwej tragedii jaka rozegrała się na drodze krajowej nr 10 pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem. Niestety, w wyniku tego tragicznego zdarzenia drogowego, jedna osoba straciła życie.

Jak podaje oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, tuż po godzinie 13:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym o najwyższym stopniu skomplikowania, do którego doszło w Przyłubiu na trasie numer 10.

Nieszczęsne zdarzenie miało miejsce na 288-tym kilometrze trasy łączącej Bydgoszcz i Toruń. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów – samochodu osobowego marki Renault i ciężarówki Scania. Niestety, kierujący samochodem osobowym nie przeżył tego tragicznego wypadku. Nasze źródła informują, że pojazd osobowy został poważnie uszkodzony i służby ratunkowe weryfikują obecnie, czy oprócz kierowcy w samochodzie znajdowali się jeszcze inni pasażerowie. Śmierć kierowcy potwierdzili na miejscu lekarze zespołu medycznego, którzy przybyli na miejsce wypadku. Na miejscu pracuje także sześć zastępów straży pożarnej oraz policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratury.

W wyniku tego tragicznego wypadku, ruch na drodze krajowej nr 10 jest całkowicie zablokowany. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze około trzech godzin.