Zawody Rowerkowe dla najmłodszych zorganizowane przez "Express Bydgoski"

„Express Bydgoski” w niedawną sobotę, 25 maja, poprowadził Zawody Rowerkowe przewidziane dla dzieciaków w kategorii wiekowej od 3 do 11 lat. W dniu dzisiejszym prezentujemy fotografie maluchów na podium – zdjęcia te były przygotowywane dla każdego z uczestników po ukończeniu swojego wyścigu. Dodatkowo, publikujemy również obrazy z towarzyszących zawodom atrakcji.

Przygotowana przez nas zabawa rowerkowa była eventem stricte rekreacyjnym, skierowanym do dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Głównym założeniem zawodów było zapewnienie dzieciom dobrej zabawy, rozbudzenie ich miłości do aktywności fizycznej oraz umożliwienie wspólnego spędzania czasu z rodzicami, rodzeństwem czy dziadkami.

Dzieci biorące udział w Zawodach Rowerkowych podzielone były na trzy kategorie wiekowe: 3-4 lata (dystans wynosił 40 m), 5-6 lat (dystans równał się 60 m) oraz 7-11 lat (dystans to aż 80 m). Każde z dzieci miało możliwość jazdy na własnym bicyklu, pod warunkiem założenia kasku. Dozwolone były również rowerki biegowe oraz te z dodatkowymi kółkami bocznymi. Niemniej jednak, rowery z napędem elektrycznym nie były akceptowalne. Bez względu na uzyskane przez młodych sportowców wyniki, każdy z nich otrzymał pamiątkowy dyplom i medal na mecie. Wszystkie uczestniczące w zawodach dzieci miały okazję stanąć na podium, stając się zwycięzcami naszego wydarzenia.