Zakończenie działalności Papugarni Bydgoszcz: ostatni moment na odwiedzenie ulubionych ptaków

Papugarnia w Bydgoszczy, znana i ceniona przez wielu zwiedzających, niestety zamknie swoje drzwi za zaledwie dwa tygodnie. Definitywne zamknięcie placówki to pewnik, a 40 papug, które do tej pory dawały radość odwiedzającym, przygotowuje się na przeprowadzkę do Świnoujścia. Po osiedleniu się w nowym miejscu, entuzjaści będą mieli możliwość ponownego spotkania z ulubionymi ptakami.

Planowe zakończenie działalności Papugarni zlokalizowanej przy ulicy Grunwaldzkiej 257 miało pierwotnie nastąpić 29 maja. Jednak udało się przesunąć ten termin do 15 czerwca. Pozostały więc dwa tygodnie na pożegnanie z kolorowymi skrzydlatymi mieszkańcami miejsca. Wielu internautów wyraża smutek i żal związany z zbliżającym się zamknięciem Papugarni, uwypuklając jak bardzo zaprzyjaźnili się z papugami oraz podkreślając profesjonalizm personelu.

Niezmiernie dużo komentarzy pełnych ubolewania pojawia się w sieci od mieszkańców Bydgoszczy odnośnie zamknięcia Papugarni. Wielu z nich wykorzystuje ostatnie chwile na skorzystanie z możliwości odwiedzenia miejsca. „To wielka strata, była to najlepsza papugarnia, jaką kiedykolwiek odwiedziłem – zarówno obsługa, jak i papugi były niesamowite” – czytamy w jednym z komentarzy.

Inny komentator wyraża smutek, że prawdopodobnie nie zdąży odwiedzić Papugarni przed jej zamknięciem i prosi o pożegnanie w jego imieniu Maksia, Elwisa, Mango, Wiktorii, Kamili Rico oraz reszty skrzydlatej ekipy.