Dzień Dziecka w Bydgoszczy z udziałem miejscowej Policji: Festyn pełen atrakcji i zabaw

W Bydgoszczy, z okazji Święta Dzieci, strażacy z Komendy Miejskiej Policji wzięli udział w festynie dla dzieci i ich rodzin. Wydarzenie miało miejsce na terenie bydgoskiego stadionu miejskiego, noszącego imię Zdzisława Krzyszkowiaka. Podczas tego dnia profilaktycy przygotowali dla najmłodszych wiele różnorodnych atrakcji.

Festyn oferował dzieciom szeroki wachlarz atrakcji, w tym konkursy piłkarskie, malowanie twarz, pokazy strażackie oraz specjalnie wydzieloną strefę gier komputerowych. Policjanci z Bydgoszczy także włączyli się w organizację zabaw, przygotowując dla małych uczestników stoisko z mini konkursami oraz zagadkami do rozwiązania.

Podczas imprezy najmłodsi mieli możliwość z bliska zobaczyć sprzęt policyjny, w tym łódź i motocykl. Mieli również okazję bliżej poznać funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Ogniwa Wodnego miejscowej Komendy Miejskiej Policji.

Absolutnym hitem festynu okazał się bydgoski policyjny pies, który wywołał u dzieci wiele radości i stał się ich ulubionym towarzyszem podczas imprezy.