Nowy lokal Cukierni Staropolskiej w sercu Bydgoszczy zaprasza smakoszy słodkości

Cukiernia Staropolska, znana i ceniona na terenie Bydgoszczy, niedawno powiększyła swoją sieć o kolejny punkt. Nowo otwarta placówka znajduje się w strategicznym punkcie miasta, przy ulicy Gdańskiej.

Ta wyjątkowa cukiernia ma swoją siedzibę głównie w województwie kujawsko-pomorskim. Bydgoszcz może pochwalić się już około 30 punktami tej popularnej sieci. Najświeższy dodatek do tej imponującej liczby to lokal przy Gdańskiej 106, zlokalizowany w nowym budynku pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Chodkiewicza i Kamienną.

Sieć cukierni entuzjastycznie zaprasza bydgoszczan do odwiedzin: „Znajdziecie tu świeżo wypiekane drożdżówki, pizzerinki, różnego rodzaju pieczywo oraz ciasta deserowe. Oferujemy również torty, kanapki, sałatki, wyśmienite lody oraz aromatyczną kawę z naszej własnej palarni” – zachęcają przedstawiciele sieci Staropolska.

Otwarcie nowego punktu Staropolskiej było na długo oczekiwane. Obecnie, lokal czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 20:00. W soboty otwarte jest od 7:00 do 18:00. Niestety, w niedzielę lokal nie jest otwarty.