Zaproszenie na szóste wydanie cyklu JOGA NA TRAWIE w Bydgoszczy

Stan Harmonii, znane studio jogi z Bydgoszczy, ponownie zaprasza mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości do udziału w letnich zajęciach na świeżym powietrzu. Tradycja organizowania tych spotkań jest już nieodłączną częścią bydgoskich letnich aktywności. Z roku na rok, coraz więcej osób korzysta z propozycji praktykowania jogi na trawie, co umożliwia im zarówno poprawę kondycji fizycznej, jak i psychicznej.

Dorota Priebe-Kubiak, instruktorka jogi i jednocześnie właścicielka Stanu Harmonii, po raz szósty organizuje ten popularny cykl zajęć. Każdego roku, inicjatywę tę wsparł swoim patronatem Prezydent Miasta Bydgoszczy, Rafał Bruski.

W tegorocznej edycji wydarzenia pojawił się też nowy element – sponsor. BENEFIT SYSTEMS, firma oferująca karty MultiSport i inne produkty wspierające zdrowy styl życia, zdecydowała się dofinansować JOGĘ NA TRAWIE. Co ciekawe, już od ponad roku użytkownicy kart MultiSport mają możliwość praktykowania jogi pod okiem doświadczonych instruktorów ze Stanu Harmonii.

Przez całe wakacje, raz w tygodniu, w Parku Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy odbędą się bezpłatne zajęcia JOGA NA TRAWIE. Każdy będzie miał okazję spróbować różnych stylów jogi pod okiem profesjonalistów z bydgoskiego studia. W poprzednich edycjach, na zajęcia przychodziło co tydzień prawie 150 osób, które wspólnie praktykowały jogę.