lodowisko

Bydgoszcz zaprasza na warsztaty łyżwiarskie

Klub sportowy Ice’n’roll Bydgoszcz zaprasza wszystkich miłośników lodowej tafli na choreograficzne warsztaty łyżwiarskie. Zapisy dostępne są dla osób, które ukończyły 15 rok życia i potrafią już jeździć na łyżwach. W ramach warsztatów uczestnicy będą zgłębiać metody tworzenia choreografii łyżwiarskiej, a do tego będą mogli nauczyć się dwóch gotowych choreografii.

Zajęcia z choreografii łyżwiarskiej obejmują naukę różnych technik choreograficznych, rozwijanie ekspresji artystycznych na lodzie, a także zwiększanie potencjału wizualnego jazdy łyżwiarskiej. Podczas nauki uczestnikom będzie przygrywać muzyka taneczna, która jest niezbędna zarówno pod kątem łyżwiarskim, jak i choreograficznym. Natomiast po nauczeniu się elementów choreografii tanecznej przyjdzie czas na naukę dwóch wcześniej już przygotowanych, kompletnych choreografii.

Opieka profesjonalnych trenerów

Warsztaty łyżwiarskie będą składać się z czterech godzin zajęć specjalistycznych na lodowisku, które będą odbywać się pod opieką profesjonalnych trenerów. Każdy z uczestników będzie także objęty ubezpieczeniem NNW i otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Cena warsztatów wynosi 299 złotych. Nie dotyczy to jednak zawodników Team Skadi, którzy będą mogli skorzystać tutaj z pewnej zniżki, płacąc za zajęcia 249 zł. Organizatorzy programu zastrzegają sobie również prawo do odwołania zajęć, jeżeli nie pojawi się na nich grupa co najmniej 15 osób. W takim przypadku osoby, które wykupiły zajęcia, zostaną poinformowane o ich odwołaniu trzy dni przed ich rozpoczęciem.

Możesz też zerknąć, jak wygląda sezon łyżwiarski w Policach.