Okna, drzwi, rolety, moskitiery

Rolety, moskitiery oraz żaluzje to produkty, które można znaleźć w ofercie przedsiębiorstwa Fintecnic. Warto zapoznać się z szerokim zakresem oferowanych produktów, a także ich specyfiką.

Oferta firmy

Fintecnic jest polskim producentem oraz dystrybutorem okien w różnych wariantach. Wśród nich można wskazać między innymi okna aluminiowe oraz okna drewniane Łódź. Oferta firmy jest bardzo szeroka i oprócz okien można w niej znaleźć drzwi, bramy garażowe, a także pozostałe akcesoria przeznaczone do okien i bram. Dzięki tak szerokiemu wyborowi produktów możliwe jest w pełni kompleksowe zaaranżowanie swojego domu z wykorzystaniem produktów o wysokich parametrach jakościowych.

Okna i drzwi

Okna drewniane oraz okna aluminiowe Łódź to główne produkty, które znajdują się w ofercie marki Fintecnic. Oprócz tego możliwy jest również zakup okien stworzonych z PCV, a także wybór całych systemów okiennych. Okna i drzwi produkowane przez przedsiębiorstwo spełniają najwyższe normy jakościowe oraz posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty, które stanowią gwarancję ich najwyższych parametrów.

Akcesoria do okien i bram

W przedsiębiorstwie można złożyć kompletnie zamówienie, które obejmuje zarówno okna, drzwi oraz bramy garażowe, jak i akcesoria przeznaczone do tych produktów. Wśród nich wskazuje się wszelkie akcesoria okienne oraz drzwiowe, bez których oferowane produkty nie osiągną pełnej funkcjonalności. Oprócz tego w sprzedaży dostępne są również rolety Łódź.

System Moreview

Wśród innowacyjnych technologii stosowanych przez przedsiębiorstwo można wskazać system Moreview, który charakteryzuje się niczym nieograniczoną przestrzennością. Konstrukcja okien z systemem Moreview jest bardzo estetyczna, dlatego doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Drzwi przesuwne są bardzo wygodne i umożliwiają swobodny widok na zewnątrz.

System DP 180

Kolejną technologią, która jest szeroko wykorzystywana w oferowanych produktach, jest system DP 180. System ten sprawdza się przede wszystkim podczas tworzenia zabudowy zewnętrznej, która w ostatnich latach cieszy się bardzo dużą popularnością. System obejmuje również zastosowanie specjalnych przekładek termicznych, które w pozytywny sposób wpływają na ograniczenie strat energii.

Działanie w branży

Przedsiębiorstwo Fintecnic funkcjonuje na terenie Łodzi. Głównym celem działania firmy jest oferowanie klientom produktów o wysokich parametrach jakościowych w nowoczesnych technologiach. Wysoka jakość łączy się z przystępnymi cenami, co sprawia, że każdy może wykorzystać podczas budowy domu najlepsze technologicznie materiały oraz sprawdzone systemy o innowacyjnych cechach.

Doświadczenie

Firma Fintecnic posiada dziesięcioletnie doświadczenie na rynku, jeśli chodzi o produkcję oraz dystrybucję swoich produktów. Przez cały czas są one udoskonalane oraz dostosowywane do aktualnie panujących warunków. Firma w indywidualny sposób podchodzi do każdego klienta, dzięki czemu jego zamówienie może być w kompleksowy sposób obsłużone.