dachowanie-wypadek

Pod wpływem alkoholu spowodował wypadek i dachował na ulicach Bydgoszczy

Kilka dni temu na bydgoskich ulicach zdarzył się groźny wypadek, podczas którego nietrzeźwy kierowca doprowadził do zderzenia, a następnie zaliczył dachowanie. Pomimo że wypadek wyglądał na bardzo poważny, nie ucierpiała żadna osoba. Na miejscu pracowały służby ratownicze w postaci policji, zespołu medycznego i straży pożarnej.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na ulicy Focha w Bydgoszczy, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe marki Citroen i Ford. Jak podaje oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, asp. szt. Piotr Dudziak, mężczyzna kierujący citroenem wymusił pierwszeństwo na mężczyźnie podróżującym fordem.

A tutaj piszemy o notorycznym złodzieju sklepowym, który ukradł towary w sklepach na sumę 25 tysięcy złotych.

Sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu

Przebywający na miejscu funkcjonariusze policji przebadali ofiary wypadku alkomatem, który wykazał, że kierowca citroena prowadził swój pojazd, będąc pod wpływem alkoholu. Winowajca otrzymał wysoki mandat, a przy okazji pozbył się uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W wyniku zderzenia pojawiły się również utrudnienia w ruchu drogowym, blokując kierowcom przejazd i powodując korek aż do ronda Jagiellonów.

Możesz też przeczytać o niebezpiecznym wypadku w Zadolu Kosmowskim.