Komedia „Goło i wesoło” w Opera Nova

Lubisz dobry żart i kochasz się śmiać? Wybierz się na pełną dobrego humoru komedię pt. „Goło i wesoło”. Komedia zostanie wystawiona na deskach Opery Novej w Bydgoszczy. Wydarzenie odbędzie się 6 stycznia 2023 roku. Wystawiona zostanie o godzinie 15:30 oraz 19:00. Nie czekaj i już dziś zakup bilet na zbliżające się wydarzenie. Bilety można zakupić drogą online poprzez www.adria.art.pl.

Spektakl przeznaczony jest tylko dla dorosłych. Spektakl wystawiany był już na całym świecie i zawsze zbierał pozytywne recenzje. Dzieło opowiada o grupie bezrobotnych, którzy wpadają na pomysł założenia grupy striptizerów. Rozpoczynają działania pod nazwą „Napalone Nosorożce”. Marzą o wielkiej karierze. Publiczność będzie mogła obserwować pierwsze nieudolne poczynania grupy, chociażby podczas pierwszych lekcji tańca i debiutu w postaci występu!

W obsadzie występują: Katarzyna Ptasińska, Sebastian Cybulski, Wojciech Stolarz, Maciej Mikołajczyk, Michał Lesień-Głowacki, Michał Meyer, Krzysztof Piątkowski, Marek Kaliszuk, Piotr Zelt. Za reżyserię odpowiada Tomasz Sapryk. Autorem komedii jest Stephen Sinclair oraz Anthony McCarten. Za przekład odpowiada Lou Rising.