Bydgoszczanin w „Szansie na Sukces”

Pochodzący z Bydgoszczy Jakub Brzeziński wystąpił w finale popularnego programu „Szansa na Sukces”. W programie swój talent wokalny prezentują wokaliści z całej Polski. To oznacza, że konkurencja była bardzo duża! Z tego względu Jakubowi Brzezińskiemu dodatkowo przysługuje szczególne wyróżnienie, ponieważ dotarł on, aż do ścisłego finału tego programu.

Jakub Brzeziński wystąpił w „Szansie na Sukces” już 6 listopada 2022 roku. Wygrał ówczesny odcinek śpiewając utwór „Bo to taka piękna miłość” zespołu Universe. Wygrywając otrzymał przepustkę do wielkiego finału, w którym zaprezentowało się 12 wokalistów. Zdecydowanie wokalista może zaliczyć swój miniony występ do udanych.

Jakub Brzeziński na co dzień jest kolejarzem i pracuje na stacji kolejowej Bydgoszcz Wschód. Jak podkreśla w życiu ma dwie pasje. Jedną jest kolej, a drugą muzyka. Trzeba przyznać, że dla Jakuba to ogromny sukces, tym bardziej, że na co dzień związany jest z zupełnie inną branżą. W programie rywalizował z wieloma utalentowanymi uczestnikami, także po ukończonych Akademiach Muzycznych.

Nasza redakcja składa serdeczne gratulacje i trzyma kciuki za kolejne sukcesy muzyczne!