Prowadził samochód pod wpływem alkoholu

Policaja zatrzymała samochód osobowy marki Volkswagen do kontroli. Okazało się, że kierowca był pijany i miał dożywotni zakaz prowadzenia samochodów.

Kilka dni temu policja z Bydgoszczy zatrzymała pijanego kierowcę, który poruszał się wzdłuż ulicy Szubińskiej w naszym mieście. Samochód został zatrzymany do rutynowej kontroli. W pojeździe przebywały trzy osoby. Jak się okazało kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu. Na tym jednak nie koniec! Mężczyzna miał dożywotni zakaz prowadzenia samochodów.

W 2008 roku mężczyzna spowodował poważny wypadek, w wyniku którego zginął pięcio-letni chłopiec. To była wielka tragedia, z którą wielu mieszkańców Bydgoszczy nie mogło się pogodzić. W związku z poważnym wypadkiem mężczyzna trafił na 12 lat do więzienia. 42-letni mężczyzna wyszedł już z więzienia i ponownie wsiadł za kółko. Podczas ostatniej kontroli został zatrzymany i przewieziony na komisariat znajdujący się na Szwederowie w Bydgoszczy.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty złamania sądowego zakazu prowadzenia samochodów, a także prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Na całe szczęście tym razem nikomu nic się nie stało. Kolejny raz mogło dojść do poważnego wypadku ze skutkiem śmiertelnym.