Tankował paliwo do pełna i uciekał!

Policjanci z Bydgoszczy złapali złodzieja, który bezczelnie kradł paliwo.

W minionych dniach w naszej miejscowości dochodziło do kradzieży paliwa. Sprawcą okazał się 25-letni mieszkaniec Bydgoszczy, który w końcu wpadł. Mężczyzna odpowie teraz za kradzież paliwa. Udało się ustalić, że sprawca ukradł paliwo na dwóch stacjach paliw znajdujących się w Bydgoszczy, a także ze stacji na terenie województwa pomorskiego.

Mężczyzna bezczelnie tankował paliwo do pełna baku w swoim samochodzie, a następnie nie płacił za tankowanie i uciekał. Policji udało się ustalić, że na stacjach, na których doszło do kradzieży była ona dokonana przez tę samą osobę. Sprawa prowadzona była przez funkcjonariuszy z Zespołu ds. Wykroczeń. Złodziej korzystał z dwóch różnych samochodów, a także przerabiał tablice rejestracyjne. Myślał, że dzięki tym działaniom nie zostanie zdemaskowany.

Jak się okazało mężczyzna mylił się. Został złapany przez policjantów z Bydgoszczy w dniu 20 grudnia. Aktualnie przebywa w policyjnym areszcie. Jego postępowanie zostanie ocenione przez sąd. Wiadomo, że łączna suma dokonanych kradzieży to koszty w wysokości około 1000 złotych.